Гарантія

На всю продукцію компанія SanWest надає гарантію та сервісне обслуговування протягом 12 місяців, за умови що гарантійний випадок відповідає вимогам умов експлуатації, дотримані умови монтажу або є виробничим браком.


Крім гарантійного терміну 12 місяців від компанії SanWest, на продукцію поширюється гарантія безпосередньо від виробника товару.


Наприклад, на сталеві радіатори TERMOTEK така гарантія є 120 місяців (10 років), на твердопаливні котли 60 місяців (5 років) і т. д.


Якщо такий раптом настав гарантійний випадок, Вам потрібно повідомити дату покупки, найменування товару та його серійний номер, якщо такий передбачений. Так само ТТН, накладну, або квитанцію про оплату. Якщо такий документ був загублений, зверніться до нашого менеджера, і ми відновимо його.


Ви можете зробити повернення товару на протязі 14 днів і ми повернемо Вам гроші за умови:


товар не пошкоджений (крім заводського браку);


товар не має сліди використання;


не є індивідуальним замовленням, виготовленим на замовлення покупця;


товар не змінив колір з впливом навколишнього середовища, комплектацію, цілісність упаковки і загальний товарний вигляд.


Якщо причина повернення не є гарантійним випадком, вартість зворотної доставки оплачує покупець. Якщо повернення товару не є гарантійним випадком і відбувається протягом 14 днів, витрати пов'язані з поверненням, обміном або ремонтом товару несе наша компанія. За умови повернення товару по гарантії після строку 14 днів і на протязі 12 місяців з дня покупки відбувається навпіл (50/50) з покупцем.


Компанія SanWest і її партнери надають так само післягарантійне обслуговування придбаної продукції через нашу компанію. Контакти найближчого до Вас сервісного центру уточняйте у Вашого менеджера.