Дропшіппінг

Що це таке?

Дропшиппинг – це відвантаження товарів з оптового складу безпосередньо замовнику. Продавець (дропшиппер) не зобов'язаний тримати продукцію на своєму складі. Замовлений товар відправляється роздрібному покупцеві безпосередньо з нашого складу.

                                                                                          

Всією організацією пов'язаної з переміщенням і зберіганням товару займається наша компанія, ваше завдання — залучати клієнтів і отримувати від них замовлення.

Після реєстрації компанія SanWest відкриває всім нашим дропшип-партнерам закупівельні ціни. Ваш заробіток становить зазор між роздрібною і закупівельною ціною. Ви зможете вказувати роздрібну ціну з нашого прайсу і завантажувального файлу або додавати свою націнку.

Ви відправляєте замовлення покупця і його прізвище ім'я, телефон для отримання посилки, місто, відділення перевізника і спосіб оплати. Наші співробітники упаковують і відправляють посилку її.Чому дропшиппинг з нашою компанією вигідно і зручно?

Як здійснити операцію?

Відправляти замовлення Ви можете за допомогою кабінету на сайті, телефонного дзвінка, через Viber, Telegramm або електронну пошту. При відправці замовлень дуже важливо вказувати телефон і сайт дроппшипера!

Як здійснюється оплата?

Оплатити замовлений товар покупець зможе одним з варіантів:

• Післяплатою. Після отримання і оплати замовлення на Ваш рахунок нараховується різниця між Вашою закупівельною ціною і вартістю замовлення сплаченої клієнтом.

• Оплата за рахунок-фактурі (б/н оплата). Для проведення такої оплати потрібно передати нам реквізити платника для виставляння рахунку. Наш бухгалтер створює рахунок і вишле його Вам, а Ви відправите його клієнту. Відвантаження замовлення виконується після зарахування повної оплати.

• Клієнт робить повну оплату Вам. Після цього Ви відправляєте нам вартість товару за закупівельною ціною, а різницю Вашої націнки залишаєте собі. Відвантаження замовлення виконується після отримання повної оплати. Так само оплата замовлення може бути списана з Вашого рахунку на якому достатньо коштів накопичених за допомогою накладених платежів попередніх замовлень.

Виплати відбуваються при сумі не менше 100 грн. Виплата здійснюється на картку Приватбанку. Виплата виконується за Вашим запитом, в найближчу добу.

Ви можете замовити у нас відомість взаєморозрахунків з Вами для звірки.

Яким чином відбувається відправка замовлень?

Доставка може бути через перевізників Нова Пошта та Делівері. Накладені платежі можливі тільки через Нову Пошту. Звертаємо Вашу увагу на те, що посилки надіслані Новою Поштою безкоштовно зберігаються у відділенні 5 днів, після чого автоматично повертається. Якщо потрібно, Ви можете продовжити термін зберігання за рахунок одержувача.

В посилці знаходиться тільки товар, без накладної, візиток і т. д.СМС розсилка з номерами ТТН відбувається в день відправлення посилки орієнтовно после 17:00 Вам і покупцеві.  У повідомленні замовнику ми вказуємо тільки номер декларації.  Ваше СМС містить номер декларації і ПІБ одержувача.  Відправник повідомлень "SanWest".

 Після закінчення трьох днів після прибуття, якщо одержувач не забрав посилку, наш менеджер передзвонює йому і повідомляє, що їх посилка вже кілька днів чекає в відділенні перевізника і її потрібно забрати.

 Якщо раптом шлюб, клієнт передумав або товар не підійшов?

 З умовами повернення і гарантії Ви можете ознайомитися у вкладці гарантія на головній сторінці нашого сайту.  Перед тим як відправити замовлення ми перевіряємо товар на комплектацію, цілісність і, якщо потрібно, на працездатність.  Обмін шлюбу протягом чотирнадцяти днів виконується за рахунок нашої компанії, протягом усього гарантійного терміну навпіл з покупцем.  Адреса для відправки бракованих товарів Ви зможете дізнатися у нашого менеджера.

 З чого починати роботу?

 Для того щоб почати співпрацю з нами по системі дропшіппінг Вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону +380661037735 і ми зареєструємо Вас в нашій клієнтській базі.  Так само Ви можете заповнити заявку для реєстрації нижче.  Для заповнення заявки необхідно вказати номер телефону, посилання на ваш сайт, прізвище ім'я та електронну пошту.