Термостати кімнатні. Термостат кімнатний KG Elektronik C7 RF (програма 7 днів) безпровідний білий

Термостат кімнатний KG Elektronik C7 RF (програма 7 днів) безпровідний білий

Беспроводной(радиоуправляемый)..

1418.32₴

 Термостат кімнатний KG Elektronik С3 провідний (LED дисплей) білий

Термостат кімнатний KG Elektronik С3 провідний (LED дисплей) білий

Комнатный термостат C3 предназ..

597.24₴

 Термостат кімнатний KG Elektronik С7 провідний (LED дисплей, програма 7 днів)

Термостат кімнатний KG Elektronik С7 провідний (LED дисплей, програма 7 днів)

Комнатный термостат C7 предназ..

709.30₴

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Термостати кімнатні.

Термостати кімнатні KG Elektronik

Термостати кімнатні використовуються для регулювання температурного режиму в приміщенні.  Устаткування встановлюється в кімнаті і дозволяє контролювати фактичний показник температури з метою максимально точного регулювання.

В інтернет - магазині Sanwest ви можете купити термостати KG Elektronik за найкращими і вигідними цінами.  У магазині Санвест великий вибір автоматики для твердопаливних котлів.  Постійно діють акції та знижки.  Доставка по всій Україні.

Наявність даного пристрою дозволяє створити комфортну температуру в приміщенні.  Термостати KG Elektronik забезпечують швидку зміну температури до необхідного значення.  Температура в приміщенні є одним з вирішальних факторів комфортного перебування в ньому, тому термостат просто незамінний в побуті.  Сучасні моделі оснащені функцією програмування для установки різних робочих режимів опалювальної системи в залежності від пори року і доби.

Крім того, термостати для кімнатної установки дозволяють скоротити витрати на систему опалення за допомогою високої точності регулювання температурного режиму, а також використання оптимальних опалювальних графіків.

При відсутності термостата в приміщенні температура регулюється шляхом настройки необхідної температури безпосередньо в опалювальній системі.  Проте, температура обумовлена ​​не тільки температурою води в устаткуванні, але і температурою навколишнього простору (показники вітру, вологи та ін.).  Установка термостата в кімнаті забезпечить набагато більш точне регулювання температури.